Strona główna OIL

   


 
Lista lekarzy i lekarzy stomatologów, którzy wymienili prawo wykonywania zawodu


1. Adamek Marta
2. Adamek Romuald
3. Adamik Bogdan
4. Adamik Ewa
5. Adamski Marek
6. Adamus Lidia
7. Al Ashram Rizik
8. Albert Janusz
9. Andraczek Maria
10. Aramowicz Małgorzata
11. Banasiak-Papież Elżbieta
12. Bankiewicz Paweł
13. Baranowski Jerzy
14. Barańska Małgorzata
15. Bartocha Maria
16. Bartos Wiesław
17. Batóg-Wysocka Agata
18. Bąk Anna
19. Becelewska Ewa
20. Becelewski Janusz
21. Bereza Edyta
22. Bernaczyk Andrzej
23. Bernat Ryszard
24. Beska Urszula
25. Bęś Grażyna
26. Białota-Szurkowska Anna
27. Bielecka Katarzyna
28. Bieńkowski Kazimierz
29. Bieszczanin Irena
30. Bilska Bibianna
31. Biniek Krystyna
32. Biskupek Karol
33. Blukacz Grażyna
34. Błasiak Mariusz
35. Błasiak-Domańska Gabriela
36. Błasiak-Mesjasz Barbara
37. Błaszczeć Irena
38. Bocianowska Magdalen
39. Bold Anna
40. Boral Kinga
41. Borowiecki Lech
42. Brodzik Ilona
43. Bryniarski Dariusz
44. Bryzik Anna
45. Brzezin Zbigniew
46. Bucholc-Choraczyńska Agnieszka
47. Budkiewicz-Krzykawska Anna
48. Buła Tadeusz
49. Burghardt Leszek
50. Burghardt Leszek
51. Burghardt Maria
52. Całus Ewa
53. Całus-Oleksik Kazimiera
54. Cebula-Kubat Grażyna
55. Cesarz-Kruz Ewelina
56. Cesarz-Motyl Barbara
57. Chabinowska-Giedyk Izolda
58. Chachulska-Kret Agnieszka
59. Chmielarz Danuta
60. Chmielarz Janusz
Chorek-Liwoch Paulina
61. Chojnowska-Hatys Jolanta
62. Chowaniec Anna
63. Chyrchel Mirosława
64. Ciastowska Aneta
65. Cichecka Ewelina
66. Cichoń Danuta
67. Cichoń Sławomir
Cierpiał Renata
68. Ciesielska Anna
69. Ciesielski Andrzej
70. Cieszkowska Bronisława
71. Cieśla Lidia
72. Cipior Dariusz
73. Czekaj Alicja
74. Czekaj Dariusz
75. Czerwik Przemysław
76. Czerwińska-Rosa Iwona
77. Czyba Andrzej
78. Ćwikła-Ziętara Urszula
79. Daniel Katarzyna
80. Dąbrowski Kazimierz
81. Dębska Ewa
82. Dittmer Elżbieta
83. Długosz-Mroskowiak Halina
84. Dobosz Jadwiga
85. Dobrzyniewicz Joanna
86. Domańska Olga
87. Drab Maria
88. Dragan Beata
89. Drobnikowski Jarosław
90. Droś Anna
91. Drożniak Jadwiga
92. Dróżdż Mirosława
93. Dubas Emilia
94. Duda Mirosław
95. Dudało Jacek
96. Dudek Wiesława
97. Dudkowski Jarosław
98. Dusiel Wacław
99. Dybalska Krystyna
100. Dyczkowski Roman
101. Dyczkowski Stanisław
102. Dyner Edyta
103. Dyner Katarzyna
104. Dyner Ludwik
105. Dziok Krzysztof
106. El Nur Swar El Dahab Hashim
107. Eljasz Lech
108. Fąfrowicz Anna
109. Fenig Halina
110. Filipowicz Włodzmierz
111. Fiutek-Jędruszek Krzysztofa
112. Flis Edyta
113. Foremna Elżbieta
114. Frankowska-Balcerowiak Stefania
115. Frej Wanda
116. Gabiec Andrzej
117. Gabrysiak Bożena
118. Gajda Edyta
119. Gajewski Romuald
120. Gajniak Leszek
121. Garus Anna
122. Garus-Dworzańska Magdalena
123. Gawlik-Well Elżbieta
124. Gawrychowski Stanisław
125. Gieracz-Majchrowska Katarzyna
126. Giza Irena
127. Giza Stanisław
128. Giza-Dubik Jolanta
129. Głębocka Katarzyna
130. Gocyła-Kitala Barbara
131. Goldman Anna
132. Gonet Elżbieta
133. Gonet Stanisław
134. Goszczyńska-Michalczyk Aneta
135. Grabara Marta
136. Grabowska Alicja
137. Grabowska-Lembke Anna
138. Graf-Bonk Beata
139. Grazda Piotr
140. Gruca Krzysztof
141. Grus Anna
142. Gruszka Lidia
143. Gryl Mariusz
144. Gryska Daniela
145. Grzechac Gizela
146. Grzegorzewska Aleksandra
147. Grzesiczak Ewa
148. Grzyb Beata
149. Grzybowska Maria
150. Grzybowski Janusz
151. Grzybowski Piotr
152. Gumularz Jerzy
153. Gworys Karol
154. Hagedorna-Tronina Renata
155. Halkiewicz Marian
156. Hampel Rafał
157. Hanusek Anna
158. Hawro Aleksander
159. Hendzlik-Jakubiec Regina
160. Hibner Ryszard
161. Hofman-Polańska Hanna
162. Huras Barbara
163. Imiełowska Małgorzata
164. Izydorczyk Grażyna
165. Jabłonka Zbigniew
166. Jabłonka-Białek Maria
167. Jabłońska Jagoda
168. Jabłoński Przemysław
169. Jackowski Maciej
170. Jagielska Magdalena
171. Jagielska-Zydroń Anna
172. Jagielski Grzegorz
173. Jagielski Marcin
174. Jagieła Agnieszka
175. Jakubiczka Jarosław
176. Jakubiec Janusz
177. Jakubowska-Meucner Urszula
178. Jakubowska-Niewmierzycka Magdalena
179. Jamza Andrzej
180. Janicki Leszek
181. Janik Piotr
182. Jankowska Anna
183. Jankowska-Łatacz Barbara
184. Janowicz Anna
185. Janta Agata
186. Janta Mariusz
187. Jarząbek Anna
188. Jasińska Anna
189. Jasnowski Przemysław
190. Jezierska-Bzowy Ewa
191. Jeziorowska Wanda
192. Jędrusik Elżbieta
193. Jędrusik Władysław
194. Jędrusik-Kałuża Jolanta
195. Jędrycha-Gorczyca Małgorzata
196. Jędryka Wojciech
197. Jędryka Wojciech
198. Jędrzejczyk Adam
199. Jończyk Anna
200. Jurga Małgorzata
201. Juruś-Rubin Teresa
202. Kacorzyk Jolanta
203. Kaczmarek Mariusz
204. Kaczmarek-Majewska Alicja
205. Kalamarz-Wolańska Bożena
206. Kalita-Paca Barbara
207. Kall Janusz
208. Kalwajt-Zalewska Dorota
209. Kałuża Wojciech
210. Kamkow Piotr
211. Kapustecka Anna
212. Kardaszewicz Piotr
213. Kasprowicz Marek
214. Kasprzyk Elżbieta
215. Kiełtyka Iwona
216. Klabisz Małgorzata
217. Klepacz-Przudzik Jadwiga
218. Klimala Kazimierz
219. Klimza Małgorzata
220. Klimza Tomasz
221. Kluszczyńska-Galas Agnieszka
222. Kmiotczyk Włodzimierz
223. Kolasińska Jadwiga
224. Kołodziej Elżbieta
225. Kołodziejski Piotr
226. Konieczna Danuta
227. Konieczna Dorota
228. Konieczny Piotr
229. Konieczny Tadeusz
230. Konieczny Wojciech
231. Kopeć-Dobosz Zofia
232. Kopera-Kośnik Jadwiga
233. Kopyciak-Kuzior Bożena
234. Korn Jolanta
235. Korn Tomasz
236. Korzec-Grzegorczyk Iwona
237. Korzekwa Ewa
238. Kostowska-Kryściak Elżbieta
239. Kot Aleksander
240. Kot-Filipczyk Ewelina
241. Kotynia Teresa
242. Kowalska Jadwiga
243. Kowalska-Szwarc Maria
244. Kowalski Dariusz
245. Kowalski Maciej
246. Kozak-Białek Aneta
247. Kozak-Woźniuk Arkadiusz
248. Kozera-Wiewiórowska Maria
249. Kozłowska Joanna
250. Krawczyk Beata
251. Krawczyk Sławomir
252. Krawczyńska-Cięciwa Anna
253. Król Sławomir
254. Kucharska-Białas Olga
255. Kudła Marzena
256. Kujawska Barbara
257. Kuklińska Magdalena
258. Kukuła Jadwiga
259. Kulczyński Andrzej
260. Kulesza-Nagórska Eugenia
261. Kulesza-Stanisławska Teresa
262. Kupczak Hanna
263. Kurek Artur
264. Kurek Beata
265. Kurek Tomasz
266. Kurski Marian
267. Kusak Andrzej
268. Kuszplak Tadeusz
269. Kużajewska-Ociepa Mariola
270. Kwapisz Henryk
271. Kwaśniak Anna
272. Kwiatkowska Sylwia
273. Leśnikowska-Ścigalska Wiesława
274. Leśnikowski Mariusz
275. Lewandowska-Rusek Anna
276. Lewandowski Andrzej
277. Lewandowski Stanisław
278. Liberda-Osetek Maria
279. Lipecka-Wielgomos Jadwiga
280. Litarska-Janiak Barbara
281. Luboń Teresa
282. Ludwiczak Anna
283. Ludwiczak Jan
284. Lutak-Obersztyn Elżbieta
285. Łatacz Jacek
286. Łatacz Krzysztof
287. Łebek Zbigniew
288. Łęgosz Paweł
289. Łęgowik Renata
290. Łodzińska Beata
291. Łodzińska Izabela
292. Łodziński Andrzej
293. Łoniewski Henryk
294. Łowicka-Strójwąs Olga
295. Łukoszek Edward
296. Łuniewska Ewa
297. Maciąg-Szewczyk Teresa
298. Majak Grażyna
299. Majchrowska Aleksandra
300. Majchrowski Tomasz
301. Majer Jolanta
302. Majewska Beata
303. Makowski Czesław
304. Maksimowska Maria
305. Makuch Włodzimierz
306. Makulec Grażyna
307. Malczewska Magdalena
308. Malec Andrzej
309. Malec Jerzy
310. Malina Stanisław
311. Malinowska Anna
312. Małanij Dorota
313. Małysa Halina
314. Manowska-Kopcik Anita
315. Mańka Jan
316. Marion-Bryś Jadwiga
317. Marjanowska Krystyna
318. Markowska Aleksandra
319. Markowska-Bernaczyk Dorota
320. Marszałek Małgorzata
321. Masłoń Jarosław
322. Masternak Anna
323. Maszczyk-Jędrusik Zdzisława
324. Matuszewska-Wieczorek Ewa
325. Matyja-Lisik Violetta
326. Mazur Aleksander
327. Mazur Henryk
328. Miedziński Stanisław
329. Miler-Starczewska Barbara
330. Miłkowski Stefan
331. Minkner Andrzej
332. Minkner Anna
333. Miszczak-Kuban Joanna
334. Miszczuk Jarosław
335. Miszczuk Katarzyna
336. Mizerski Jacek
337. Moor-Jankowski Robert
338. Morawiecki Bronisław
339. Mordarska-Drabik Maria
340. Morel Dorota
341. Moszyńska Małgorzata
342. Motłoch Leszek
343. Motyka Antoni
344. Motyka Tomasz
345. Motyl Adam
346. Motyl Wojciech
347. Mroczek Jan
348. Mroczek Wiesława
349. Mrożkiewicz Krzysztof
350. Mrożkiewicz-Salamon Magdalena
351. Musialik Grażyna
352. Musiorski Dariusz
353. Muskała Krzysztof
354. Muskała Małgorzata
355. Muskała Piotr
356. Myślin Bogumiła
357. Nalewajka Halina
358. Nalewajka Ryszard
359. Niemczyk-Kosińska Teresa
360. Nita Danuta
361. Nosek-Szecówka Dagmara
362. Nowak Dariusz
363. Nowak Janusz
364. Nowak Joanna
365. Nowak-Adamska Elwira
366. Nowakowska Sylwia
367. Nowakowski Zdzisław
368. Nowicka Danuta
369. Ociepa-Wierus Izabela
370. Ociepka Jacek
371. Oczkowska Ewa
372. Oczkowska-Mysłek Helena
373. Oczkowski Wojciech
374. Ogłódek Erwin
375. Ogrodniczak Irena
376. Ogrodniczak Wojciech
377. Ogrodnik-Motłoch Wiesława
378. Olek Sławomir
379. Olesińska Aleksandra
380. Olszowski Klaudiusz
381. Onysymow Jolanta
382. Ordowska-Rejman Jadwiga
383. Orłowski Krzysztof
384. Orzeszyna Krzysztof
385. Osiewacz Anna
386. Ostaszewska Beata
387. Ostojski Robert
388. Ostrowska-Krysiak Elżbieta
389. Otrębski Sławomir
390. Paca Antoni
391. Pacak Jadwiga
392. Pachura Monika
393. Pacyk Małgorzata
394. Paczkowska Małgorzata
395. Paczkowski Ryszard
396. Pajor Danuta
397. Palka Ewa
398. Pałka Grzegorz
399. Pańczyk Antoni
400. Paruzel Mariusz
401. Pasieka Barbara
402. Pasierb Edyta
403. Paś Urszula
404. Paś-Jaros Agnieszka
405. Pawiak Zdzisław
406. Pawlik Jerzy
407. Pawlik Joanna
408. Pawlik Krystyna
409. Petryński Ryszard
410. Piątkowska Barbara
411. Pietrasik Lidia
412. Pilch-Kucia Halina
413. Piotrowicz Krzysztof
414. Pióro-Chłopicka Iwona
415. Piwowarski Mirosław
416. Płuciennik Aleksandra
417. Poborc Andrzej
418. Poborc-Rut Ewa
419. Podhaniuk Jolanta
420. Pokorzyńska Halina
421. Pokorzyński Jerzy
422. Polaczek-Tymieniecka Małgorzata
423. Polus Alicja
424. Poninkiewicz Alicja
425. Popielska-Łebek Lidia
426. Popińska Ewa
427. Poradowska-Pilecka Beata
428. Posiła Leszek
429. Półtorak Jerzy
430. Praski Marek
431. Przudzik Jerzy
432. Przybylski Paschalis
433. Przydacz Janina
434. Przydacz Janina
435. Przygodzki Zdzisław
436. Puszczewicz Zdzisław
437. Pyrkosz Anna
438. Rabenda Lech
439. Rabenda Małgorzata
440. Rabus Janusz
441. Radecka-Złoto Elżbieta
442. Radecki Bogdan
443. Radomska Teresa
444. Radomski Jerzy
445. Rajczyk Wojciech
446. Rapczyńska-Kukla Jadwiga
447. Rejman Ireneusz
448. Robak Waldemar
449. Rogalska Justyna
450. Rogowska-Godela Anna
451. Rogóż Ewa
452. Rok-Kciuk Anna
453. Rosa Beata
454. Roszak Beata
455. Rother Antoni
456. Różycka Halina
457. Różycka Maria
458. Różycka-Górak Barbara
459. Różycki Andrzej
460. Różycki Andrzej
461. Rubik Iwona
462. Rudy Henryk
463. Rybińska-Pol Barbara
464. Rydzek Jarosław
465. Rykała Elżbieta
466. Ryńska Renata
467. Samulak-Koza Teresa
468. Sawicka Ewa
469. Seweryn Beata
470. Sielicka-Wójcik Elżbieta
471. Sikora Anna
472. Sikorska Aleksandra
473. Sikorska Edyta
474. Sikorski Cezary
475. Sikorski Przemysław
476. Siuta Ewa
477. Skarbek-Kozietulska Maria
478. Skorupka-Polus Agnieszka
479. Skotnicka Alina
480. Skrzydeł Barbara
481. Słota Leszek
482. Słowińska Anna
483. Sobczyk Sławomir
484. Sobczyk Sławomir
485. Sobczyńska Joanna
486. Sobkiewicz Danuta
487. Sobkiewicz Tomasz
488. Sochacka Joanna
489. Sowiński Michał
490. Spałek-Dziwis Izabela
491. Springwald Małgorzata
492. Stachowicz Marek
493. Stankowska-Ostaszewicz Irena
494. Starczewska Anna
495. Starczewski Krzysztof
496. Sternalski Marek
497. Stępień-Gazda Elżbieta
498. Stępniak-Pojda Izabela
499. Stobiecka Wiesława
500. Stoińska Helena
501. Stoiński Jerzy
502. Stojek Teresa
503. Stokłosa-Brzezin Zofia
504. Stolarczyk-Biskupek Halina
505. Stoszek Andrzej
506. Strugińska Danuta
507. Struzik Jacek
508. Struzik Małgorzata
509. Stryjewska Danuta
510. Stryjewski Piotr
511. Strzelczak Zbigniew
512. Strzelczyk-Grzywnowicz Katarzyna
513. Strzelecka Urszula
514. Szaliński Andrzej
515. Szałkowska Elżbieta
516. Szczepaniak Mariusz
517. Szczygielska Katarzyna
518. Szczygłowski Andrzej
519. Szeląg Renata
520. Szklarska Magdalena
521. Szklarski Antoni
522. Szkopiak Paweł
523. Szlęzak Tomasz
524. Szulc Małgorzata
525. Szwarc Maria
526. Szyda Władysław
527. Szydłowski Robert
528. Szyma Ewa
529. Szymczyńska Ewa
530. Ścibisz Józef
531. Ściebura-Hamala Krystyna
532. Śleszyńska-Szałapska Katarzyna
533. Ślęczka Barbara
534. Ślęzak Aneta
536. Ślęzak Piotr
537. Śmich Krzysztof
538. Świątkowska Beata
539. Święciak Genowefa
540. Świtalska Wanda
541. Targowska Aleksandra
542. Tasarz Marek
543. Terlecka Wanda
544. Tobera Krystyna
545. Tomczyk Katarzyna
546. Trąbska Donata
547. Tronina-Służalec Iga
548. Trzcińska Lucyna
549. Tyrek Małgorzata
550. Ujma Bogumiła
551. Unton Teresa
552. Warta Edward
553. Wąchalska Jolanta
554. Wesołek Zygmunt
555. Wesołowska Renata
556. Węgrzecki Andrzej
557. Węgrzecki Piotr
558. Wieczorek Wojciech
559. Wierciachowicz Mirosław
560. Więcek Katarzyna
561. Więcław Barbara
562. Witkowska Krystyna
563. Wnuk Małgorzata
564. Wochal Renata
565. Wojtala-Mierzwa Elżbieta
566. Wojtania Jarosław
567. Wolańska Anna
568. Wolański Andrzej
569. Wolnik Krzysztof
570. Wołkanowska Krystyna
571. Wontor-Buksińska Aleksandra
572. Wójcik Joanna
573. Wójcik Krzysztof
574. Wrona-Zielińska Maria
575. Wróbel Ewa
576. Wróbel Marceli
577. Wróbel Mirosław
578. Wróblewska Danuta
579. Wydrych Józef
580. Wysocka Renata
581. Wysocka-Klimasz Barbara
582. Wysoczańska Monika
583. Wysokowski Andrzej
584. Zagalska Dorota
585. Zalasińska Małgorzata
586. Zalasiński Andrzej
587. Zalasiński Rafał
588. Załęcka-Jabłonka Zofia
589. Zamorowska-Matluch Halina
590. Zarycki Ireneusz
591. Zawada Grażyna
592. Zawadowicz Beata
593. Zbozień Jolanta
594. Zegadło Izabela
595. Zejler Paweł
596. Zębik Tarcyzjusz
597. Zieliński Grzegorz
598. Zielonka Joanna
599. Ziemba Agnieszka
600. Zimoląg Szymon
601. Ziora Edward
602. Zommer Roman
603. Zommer Zofia
604. Zybura Jolanta
605. Zych-Muchalska Iwona
606. Zyguła-Zimoląg Anna
607. Żelechowska Anna

Częstochowska Gazeta Lekarska - pismo Częstochowskiej Izby Lekarskiej.
Wydawca: Okręgowa Rada Lekarska w Częstochowie.
Dla członków izby lekarskiej bezpłatnie.

Wstecz  
W górę ekranu  
Copyright (c) 2004  
Redaktor: serwis@czestochowa.oil.org.pl  
Data utworzenia: 2003-09-02