Strona główna OIL

   


 
Wybory na VIII kadencjęWybory do Samorządu Lekarskiego na VIII kadencję

Rok 2017 jest rokiem wyborów do samorządu lekarskiego na VIII kadencję. Do końca października br. powinny zakończyć się głosowania w poszczególnych rejonach wyborczych. Jeśli zaistnieje konieczność przeprowadzenia II tury (i/lub kolejnych), to odbędą się one do końca stycznia 2018 r. Szczegółowy kalendarz wyborów delegatów na okręgowe zjazdy lekarzy i Krajowy Zjazd Lekarzy na okres VIII kadencji znajdziecie Państwo w części "Dokumenty wyborcze".
Serdecznie zapraszamy do przeglądania tej części naszej strony internetowej. Będziemy na niej sukcesywnie zamieszczać niezbędne materiały i informacje dotyczące przygotowania i przebiegu naszych samorządowych wyborów.

Dokumenty wyborcze Rejony i listy wyborcze Kontakt


11 maja 2017 r. zamknięte zostały listy kandydatów na delegatów na zjazd wyborczy na VIII kadencję samorządu lekarskiego WIL!


Listy kandydatów na delegatów do pobrania poniżej
Publikacja na podstawie uchwały nr 6/OKW-VII/2017 Okręgowej Komisji Wyborczej Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie z dnia 12 maja 2017 r. w sprawie sporządzenia listy kandydatów na delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy Wojskowej Izby Lekarskiej kadencji VIII.

lista kandydatów.doc 2017.05.29    (117 KB)  

UWAGA: W przypadku braku edytora Word powyższe pliki można obejrzeć w formacie HTML lub PDF .


Wstecz  
W górę ekranu  
Copyright (c) 2004  
Redaktor: serwis@wil.oil.org.pl  
Data utworzenia: 2017-05-30