Strona główna OIL

   


 
Klub Lekarza Seniora

Klub Lekarza Seniora

jest czynny
w każdy wtorek godz. 15.00

w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Białymstoku
ul. Świętojańska 7, tel 085.7321935 w. 102


      W ubiegłych ośmiu latach jakie upłynęły od chwili otwarcia, Klub był do dyspozycji Kolegów w szczególnych okazjach takich jak np. spotkania kulturalne, opłatkowe, rodzinne, promocje, jubileusze itp., po uprzednim porozumieniu się i uzgodnieniu terminu. W ten sposób odbyło się w naszym Klubie kilkadziesiąt najróżniejszych spotkań i uroczystości. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że w ten sposób Klub nasz nie spełniał ważnej roli integracyjnej, co jest założeniem wszelkich klubów. Koledzy przyjezdni, także przyjeżdżający szczególnie w okresie urlopów z zagranicy, bywający w Białymstoku nie mogli brać udziału w okazjonalnych uroczystościach bo po prostu nie mieli takich możliwości. Nie było bowiem dotychczas stałych godzin jego otwarcia, gdzie każdy z nas mógłby wpaść na pogawędkę, spotkanie z przyjaciółmi, wypić kawę, umówić się z kimś tam właśnie na spotkanie.
      17 kwietnia br., zgodnie z informacją zamieszczoną w poprzednim numerze biuletynu, miało miejsce w Klubie pierwsze spotkanie kilkunastu Kolegów Seniorów, rozpoczynając tym nowy styl pracy w określone powyżej dni i godziny. Mamy nadzieję, że Klub spełni nasze oczekiwania, że spotkania w nim będą częste, ożywione z udziałem licznych kolegów, szczególnie starszej generacji, którym spotkań z przyjaciółmi i dawnymi kolegami z pracy nieraz bardzo brakuje. Klub oferuje Kolegom napoje, kawę, herbatę, soki, paluszki, a także stoliki brydżowe i szachy. I doskonały nastrój. Rozmowy o dzieciach i wnukach są mile widziane.
      Wszelkie inne także. Z wakacyjnych podróży, spotkań naukowych, ciekawych przypadków itp. W sprawie wynajmowania klubu, na wydarzenia okazjonalne, należy tak jak dotąd kontaktować się p. Jolantą Wróblewską w biurze OIL Białystok, ul. Świętojańska 7, lub telefonicznie 085.7321935 w. 102.
      Zapraszamy i serdecznie witamy w Klubie Lekarza Seniora!

Biuletyn nr 2007/4 - pismo Okręgowej Izby lekarskiej.
Wydawca: Okręgowa Rada Lekarska w Białymstoku.
Dla członków izb lekarskich bezpłatnie.

Wstecz  
W górę ekranu  
Copyright (c) 2004-2020