Strona główna OIL

   


 
Emeryci i Renciści

Dzielimy się Opłatkiem

"Wiara jest jak sklepienie,
z którego cegiełkę wyjąwszy - runie wszystko".
Józef Ignacy Kraszewski

      Komisja ds. Lekarzy Emerytów i Rencistów OIL organizuje uroczystość dzielenia się Opłatkiem dla wszystkich lekarzy Seniorów.
      Uważając Dużą Aulę Pałacu Branickich za najbardziej właściwe miejsce spotkania opłatkowego, zwróciliśmy się do Jego Magnificencji Rektora AMB prof. dra Jana Górskiego z prośbą o udostępnienie nam Auli. Pan Rektor przychylił się do naszej prośby. Serdecznie dziękujemy.
      Uroczystość dzielenia się Opłatkiem odbędzie się w dniu 17 grudnia tego roku (poniedziałek) w godz. 1100 - 1400 w Dużej Auli Pałacu Branickich, na którą gorąco zapraszamy WSZYSTKIE KOLEŻANKI i WSZYSTKICH KOLEGÓW SENIORÓW.
      Prosimy o potwierdzenie swojej obecności (ze względów organizacyjnych musimy znać liczbę naszych Gości) telefonicznie lub osobiście do końca listopada br. Zgłoszenia przyjmuje p. Anna Zajączkowska w sekretariacie pod nr tel. (085) 73-21-935.
      Do miłego zobaczenia!


Po wakacjach
znów się spotykamy!


"Czym sen dla ciała, tym przyjaźń
dla ducha - odświeża siły".
Cyceron

      Po wakacyjnej przerwie znów rusza NASZA IZBOWA KAWIARNIA. Poczynając od 4 września 2007 r. spotykamy się w każdy wtorek miesiąca w godzinach 1500 - 1800 w sali kawiarnianej Izby przy ul. Świętojańskiej 7. Przypominam, że Izba serwuje nieodpłatnie kawę, herbatę, wodę mineralną i paluszki. Ponadto dostępna jest prasa, szachy, warcaby i karty do gry. Dyżurują koleżanki i koledzy z komisji emeryckiej.       Gorąco zapraszamy!

Ryszard Grabowski

Biuletyn nr 2007/3 - pismo Okręgowej Izby lekarskiej.
Wydawca: Okręgowa Rada Lekarska w Białymstoku.
Dla członków izb lekarskich bezpłatnie.

Wstecz  
W górę ekranu  
Copyright (c) 2004-2020