Strona główna OIL

   


 
Klub Lekarza Seniora

      W ubiegłych ośmiu latach jakie upłynęły od chwili otwarcia, Klub był do dyspozycji Kolegów w szczególnych okazjach takich jak np. spotkania kulturalne, opłatkowe, rodzinne, promocje, jubileusze itp., po uprzednim porozumieniu się i uzgodnieniu terminu. W ten sposób odbyło się w naszym Klubie kilkadziesiąt najróżniejszych spotkań i uroczystości. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że w ten sposób Klub nasz nie spełniał ważnej roli integracyjnej, co jest założeniem wszelkich klubów. Koledzy przyjezdni, także przyjeżdżający szczególnie w okresie urlopów z zagranicy, bywający w Białymstoku nie mogli brać udziału w okazjonalnych uroczystościach bo po prostu nie mieli takich możliwości. Nie było bowiem dotychczas stałych godzin jego otwarcia, gdzie każdy z nas mógłby wpaść na pogawędkę, spotkanie z przyjaciółmi, wypić kawę, umówić się z kimś tam właśnie na spotkanie.
      17 kwietnia br., miało miejsce w Klubie pierwsze spotkanie kilkunastu Kolegów Seniorów, rozpoczynając tym nowy styl pracy w określone powyżej dni i godziny. Po wakacyjnej przerwie od września, Klub jest czynny w każdy wtorek.       Również informujemy, że 26 października 2007 r., rozpoczyna działalność Klub Podróżnika, o czym informujemy w dalszej części Biuletynu .
      W sprawie wynajmowania klubu, na wydarzenia okazjonalne, należy tak jak dotąd kontaktować się p. Jolantą Wróblewską w biurze OIL Białystok, ul. Świętojańska 7, lub telefonicznie 085.7321935 w. 102.
      Zapraszamy i serdecznie witamy w Klubie.

Biuletyn nr 2007/3 - pismo Okręgowej Izby lekarskiej.
Wydawca: Okręgowa Rada Lekarska w Białymstoku.
Dla członków izb lekarskich bezpłatnie.

Wstecz  
W górę ekranu  
Copyright (c) 2004-2020