Strona główna OIL

   


 
Co się dzieje w Turośni Kościelnej
EMERYCI I RENCIŚCI

"Niejeden marnuje czas dany mu do przeżycia
ponieważ martwi się, że ma tego czasu za mało"
Tadeusz Kotarbiński

      Wzorem lat ubiegłych komisja ds. Lekarzy Emerytów i Rencistów OIL organizuje wycieczki autokarowe do ośrodka naszej Izby w Turośni Kościelnej. Zwiedzamy tam Ośrodek Szkoleniowo-Konferencyjny (w czerwcu ma być budowa zakończona), ale przede wszystkim Dom Lekarza Seniora (DLS), a następnie wypoczywamy przy ognisku i pieczemy kiełbaski.
      W DLS mieszka już troje pensjonariuszy i jest jeszcze dużo wolnych miejsc od zaraz do zamieszkania. Mam wrażenie, że po zwiedzeniu tego domu, a także po gruntownym zapoznaniu się z warunkami jakie tam istnieją, może ktoś z Koleżanek i Kolegów zdecyduje się na zamieszkanie. Z uwagi na wolne miejsca w DLS istnieje możliwość wynajęcia pokoju(-ów), celem zamieszkania nawet na długi okres czasu, lub też wynajęcie pokoju(-ów) traktując pobyt w Turośni jako wczasy "pod gruszą". W domu na każdym poziomie jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem i świetlica z telewizorem.
      Decydując się na powyższe, proszę porozumieć się z sekretariatem Izby przy ul. Świętojańskiej 7, tel. 085) 73-21-935. Odnośnie wycieczek, proszę zgłosić do sekretariatu chęć wyjazdu, a o terminie wycieczki powiadomimy telefonicznie bądź listownie.

Ryszard Grabowski

Biuletyn nr 2005/2 - pismo Okręgowej Izby lekarskiej.
Wydawca: Okręgowa Rada Lekarska w Białymstoku.
Dla członków izby lekarskich bezpłatnie.

Wstecz  
W górę ekranu  
Copyright (c) 2004